Programista Java

4 500,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kazimierza Wielka
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 5 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.05

Opis stanowiska

praca java Kazimierza Wielka, praca informatyk Kazimierza Wielka, praca programista Kazimierza Wielka

dostosowywanie funkcjonalności aplikacji kadrowo-płacowej do potrzeb Biznesu zgodnie z przygotowaną dokumentacją,
udział w projektach rozwoju systemu (analiza i projektowanie rozwiązań, programowanie, przygotowywanie dokumentacji technicznej, testowanie zmian),
współpraca z innymi działami dotycząca rozwoju i bieżącego utrzymania aplikacji,
analiza i usuwanie błędów programistycznych.

Wymagania

2-3 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu w Java,
znajomość Hibernate, Spring, Eclipse, Tomcat,
doświadczenie w tworzeniu zapytań i procedur w T-SQL,
umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,
otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
odpowiedzialność za powierzone zadania, dotrzymywanie terminów,
chęć pozyskania unikalnej wiedzy z zakresu projektowania systemów kadrowo-płacowych,
znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację w zespołach międzynarodowych.
Oferujemy

Umowę o prace

Ważne do: 2020.07.04, wyświetleń: 97

nr ogłoszenia: 2526